Pracovní užitkové vozidlo John Deere Gator HPX 4x4 Diesel

 • Úvod
 • Pracovní užitkové vozidlo John Deere Gator HPX 4x4 Diesel

Máte rádi výzvy? Gator HPX 4x4 také. Vyzkoušejte si ho v těžkém terénu za nepříznivých podmínek. Kde jiná vozidla bojují s prokluzem kol, opravdový pohon všech kol Gatoru HPX zajistí maximální trakci. Hydraulicky tvářený ocelový rám zajišťuje maximální stabilitu zatímco odpružení a pohon všech kol zajišťují skvělé jízdní pohodlí. Robustní konstrukce celého vozidla je spojena s výkonným naftovým motorem, díky kterému toto vozidlo dosahuje maximální rychlost 40 km/h.

Klíčové vlastnosti John Deere Gator HPX 4x4 Diesel

 • Výkonný motor
  Více výkonu. Nový, větší tříválcový dieselový motor o objemu válců 854cm³, díky kterému dosáhnete rychlosti 40km/hod a jeho provoz je tišší než kdykoliv předtím. 
 • Opravdový pohon všech kol
  Pohon všech 4 kol se zapíná velmi snadno pomocí tlačítka v kabině vozidla. Systém automaticky rozpozná, kdy jedno ze zadních kol začne prokluzovat a ihned zapojí pohon obou předních kol s maximálním kroutícím momentem pro dosažení maximální trakce.
 • Brzdy
  Zastavte na místě. Odolné, hydraulicky ovládané kotoučové brzdy s dvojitým okruhem hlavního válce a většími třmeny pro dosažení maximální brzdné síly.
 • Snadné řízení
  Pro usnadnění řízení jsou všechny kontrolky a ovladače umístěny v dosahu. Pro maximální komfort obsluhy jsou kontrolky na palubní desce barevně odlišeny.
 • Mimořádně odolný rám
  Pro dosažení maximální životnosti, vysoké odolnosti proti kroucení a pro převoz těžkých nákladů má exkluzívní, hydraulicky tvářený rám tohoto vozidla méně svařovaných a šroubovaných spojů. 
 • Nejdůležitější je bezpečnost
  Vaše bezpečnost je vždy prioritou číslo jedna. Proto je vozidlo Gator HPX 4x4 již ve standardu vybaveno ochranným rámem ROPS s přístřeškem a pohodlným tříbodovým bezpečnostním pásem automobilového typu.
 • Prvotřídní kvalita jízdy
  Technologie Smooth Steer snižuje námahu při řízení a celoodpružený podvozek zaručuje vynikající kvalitu jízdy  nerovným terénem a hladké překonání všech překážek.
 • Větší všestrannost
  Pro toto vozidlo Gator je k dispozici široká nabídka přídavných zařízení a příslušenství, která umožní jeho všestrannější využití.
Motor čtyřdobý vznětový tříválec OHV
Zdvihový objem 854 ccm
Výkon motoru 13,6 / 18,5 kW/k.
Jmenovité otáčky 3400 ot./min.
Palivová nádrž 20 l
Převodovka 2-rychlostní CVT (variátor)
Rychlost 0-40 km/h
Pneumatiky přední 24x9.50-10 4PR
Pneumatiky zadní 24x12.00-10 4 PR (Turf HPAT) / 24x10.50-10 4PR (HPAP)
Rozměry korby (dxšxh) 1116x1244x229 mm
Objem korby 0,32 m3
Max. zatížení korby 454 kg
Max. tažná síla 590 kg
Max. užitečné zatížení 635 kg
Hmotnost 757 kg