Kompaktní traktor Wisconsin Engineering W5000 Yukon

 • Úvod
 • Kompaktní traktor Wisconsin Engineering W5000 Yukon

Stěžejním rysem tohoto stroje jsou kompaktní rozměry, při kterých je však zachován vysoký výkon. Další důležitou vlastnostní je unikátní řešení přední a zadní vývodové hřídele spolu s dvojčinnou hydraulikou umožňující pracovat se širokým spektrem nářadí současně.

Standardní závěsy zajišťují multifunkčnost traktoru Yukon - jen v naší nabídce najdete k těmto závěsům přibližně 50 druhů přídavných zařízení. Modelovým příkladem využití mohou být komunální služby, kde se bez potíží postará o veškerý úklid - zamete, odstraní sníh frézou a současně odklizený povrch posype a třeba také odveze kontejnery komunálního odpadu. Také se postará o zeleň s využitím např. mulčovače, příkopového stroje a štěpkovače.

Nabídka přídavných zařízení je skutečně pestrá, a tak se na tento traktor můžete spolehnout, i pokud potřebujete pomoci na poli, v lesích, sadech, zahradnictvích nebo vinicích.

Vlastnosti Wisconsin Engineering W5000 Yukon

 • Kompaktní rozměry
  Rozměry tohoto traktoru a malý poloměr otáčení mu umožňují přístup tam, kde velké traktory nemají šanci (chodníky, úzké cesty, vinice apod.).
 • Všestranné použití
  Standardní závěs kategorie 1. a/nebo kategorie 1-N nabízí možnost všech možných přídavných zařízení a traktor se stává víceúčelovým v mnoha oblastech využití.
 • Výkonný profi motor
  Spolehlivý kvalitní motor lety prověřeného výrobce Kubota o maximálním výkonu 44,9 koní zajistí vysoký výkon a současnětichý, ekonomický provoz.
 • I do náročného terénu
  V terénu oceníte stálý pohon 4x4, zadní uzávěrku diferenciálu a nezávisle otáčitelnou přední a zadní nápravu. Stejný rozměr všech kol zajistí optimální umístění těžiště pro výbornou stabilitu v terénu.
 • Přepínání vývodové hřídele
  Možnost volby otáček za minutu umožní nejen použití širšího spektra přídavných zařízení, ale zároveň představuje nižší provozní náklady při použití příslušenství s nižšími otáčkami. Obě hřídele se otáčejí vpravo, a to i při jízdě vzad.
 • Pohodlí při práci
  Mnoho konstrukčních prvků přispívá k pohodlí. K dispozici je např. prostorná kabina, topení, rádio, deluxe sedadlo apod. Hydrostatické řízení pro lehké ovládání a výbornou manévrovatelnost.
 • Snadná údržba
  Traktor je konstruován pro minimální nároky na údržbu. Navíc jsou všechny údržbové části stroje snadno dostupné. Vysoce odolné součásti zabezpečují maximální životnost.
 • Technické prvky na přání
  Potřebujete upravit traktor dle Vašich požadavků? Více prvků hydraulického ovládání? Maják a pracovní světlo? Barvu dle přání? Není problém - rádi Vám traktor upravíme dle Vašich představ.
Motor Kubota V1505 Turbo
Počet válců 4
Chlazení vodou
Výkon motoru max. 44,9 k.
Palivová nádrž 22,0 l
Rychlosti 8 vpřed / 8 vzad
Rychlost 1,33-24,40 km/h
Řízení hydrostatické
Pracovní hydraulika 20,0 l/min.
Otáčky hřídele 540 / 1000 ot./min.
Pneu 7.5-16 (standard) / 31x15.5-15 (nízkotlaké)
Poloměr otáčení 3353 mm
Rozměry (dxšxv) s kabinou 3320x1100/1325x1955 mm
Hmotnost 1560 kg

Moravskoslezský kraj

Plzeňský kraj

Středočeský kraj

Ústecký kraj