Kompaktní traktor John Deere 2720

 • Úvod
 • Kompaktní traktor John Deere 2720

V profesionálním podání vypadá náročný úkon jednoduše a přirozeně. Stejně tak Vám to bude připadat za volantem kompaktního traktoru John Deere 2720. Tento model nabízí více výkonu při zachování kompaktních rozměrů a vynikající manévrovatelnosti. Díky uzávěrce diferenciálu získáte ještě lepší trakci v kluzkých podmínkách a větší tažnou sílu.

Klíčové vlastnosti John Deere 2720

 • Výkonný motor s přímým vstřikováním paliva
  Stejně jako model 2520, je také kompaktní komunální traktor 2720 je vybaven kapalinou chlazeným dieselovým motorem s přímým vstřikováním paliva, které umožňuje okamžité nastartování a nižší spotřebu paliva, dokonce při teplotách nižších než 0 °C. 
 • Volitelná kabina
  Pro ochranu před nepříznivým počasím můžete model 2720 vybavit volitelnou kabinou, která je vybavena ventilací, topením, pohodlným čalouněným sedadlem, dostatečně velkým prostorem pro nohy, a také umožňuje dobrý výhled 360°.  
 • Hydrostatická převodovka s pedály TwinTouch
  Díky převodovce se dvěma rozsahy, která je součástí standardního vybavení, je možno plynule měnit rychlost a to i při plném plynu, a přizpůsobit ji tak vykonávané práci. Pedály Twin Touch umožní výběr jak rychlosti tak směru jízdy pouhým dotykem špičky chodidla.
 • Ergonomická stanice obsluhy
  Model 2720 nabízí vysoký standard pohodlí, protože disponuje širokou plošinou pro snadný nástup, a ergonomické ovladače jsou umístěny v dosahu operátora. Standardním příslušenstvím je tempomat a hydrostatické řízení zajišťující plynulost jízdy a snadnou ovladatelnost. Standardní ochranný rám ROPS zajišťuje maximální bezpečnost obsluhy a pro snadné parkování v garáži je ho možno  během několika vteřin sklopit.
 • Hydraulika
  Hydraulický průtok 39,6 l/min Vám umožní používání i toho nejtěžšího nářadí. Samostatné hydraulické čerpadlo zajišťuje maximální proudění oleje pod vysokým tlakem, zvyšuje se zdvihová kapacita, celkový výkon a rychlost systému. 
 • Volitelné žací ústrojí se systémem připojování On-Ramp
  Volitelné žací ústrojí s připojováním On-Ramp je k dostání ve velikosti 157cm, a umožňuje snadné připojení žacího ústrojí.
 • Čelní nakladač se systémem QuickPark
  Během vteřinky bez nutnosti použít nářadí je možno připojit volitelný čelní nakladač 200CX. Ovládací páka (joystick) je umístěna prakticky, v blízkosti ruky, ale mimo dosah kolen, a dva hydraulické řídící ventily slouží ke zkrácení doby trvání cyklů. 
 • Tříbodový závěs kategorie 1
  Standardní tříbodový závěs kategorie 1 a odolné nápravy umožňují přepravovat vyšší a těžší náklad.
 • Systém sběru trávy a listí
  Pokud chcete posečenou trávu a listí sbírat, můžete si vybrat jeden z našich systémů sběru materiálu (MCS) 580H nebo 580L. Sběrný koš má objem 600 nebo 850 litrů, umožňuje výškový zdvih (580H) a jeho hydraulika je obsluhována jednou rukou, díky čemuž je vykládání snadné. Pro zvýšení produktivity je možno zvolit sběrný systém 345H o objemu 800 a 1200 litrů. Výška výsypu 1,9 metru znamená, že trávu můžete vysýpat přímo na vlek. 
 • Široká nabídka příslušenství
  Pro větší  všestrannost je možno použít čelní závěs, přední vývodový hřídel a také závěs John Deere Quik Hitch. Rychleji než v minutě připojíte náš prvotřídní zametač nebo radlici! Středový a zadní vývodový hřídel jsou u tohoto modelu součástí standardního příslušenství a k dostání je celá nabídka dalšího příslušenství (závaží do kol, různé typy pneumatik atd.). 
Motor Yanmar diesel
Počet válců 3
Zdvihový objem 1600 ccm
Výkon motoru 22,4 / 30,5 kW/k.
Jmenovité otáčky 2500 ot./min.
Palivová nádrž 27 l
Převodovka hydrostatická, pedály Twin Touch
Pohon pohon všech 4 kol
Rychlost max. 22 km/h
Brzdy mokré diskové
Vývodový hřídel standardně zadní a středový, volitelně čelní
Pracovní tlak 167 bar
Pracovní hydraulika 39,6 l/min.
Rozvor 1655 mm
Rozměry (dxšxv) 2835 x 1295-1360 x 2264-2279(ROPS)/1998-2000(kabina) mm
Hmotnost 915 / 1015 (s kabinou) kg