Zahradnické nůžky Pellenc Treelion

  • Úvod
  • Zahradnické nůžky Pellenc Treelion

Hlavním rysem nůžek Treelion je schopnost pracovat v progresivním režimu pro přesné stříhání nebo v pulzním režimu (plné nebo poloviční rozevření) pro rychlejší stříhání. Nůžky Treelion jsou vybaveny stříhací hlavou firmy Pradines, která je známá po celém světě pro svoji kvalitu ostří. Dvojitý spouštěcí systém Pellenc Patent umožňuje obsluze přejít ze středního rozevření k širokému rozevření jediným stisknutím a tím zvýšit rychlost práce a snadnost použití.

Zahradnické nůžky Treelion se prodávají se sadou pro připojení k Ultra-lithiové baterii. Treelion je k dispozici v několika provedeních: tradiční kapesní model a několik obouručních a modely pro práci v husté vegetaci nebo na dálku. Stejně jako u všech ostatních produktů Pellenc, těží i Treelion z výhody velkokapacitní technologie Ultra-Lithiové baterie a zaručuje neznečišťující provoz a rekordní provozní dobu.

Velkokapacitní lithium-iontové baterie pro Pellenc Treelion

Bez ohledu na to, který model použijete, Ultra Lithiové baterie poskytují konstantní sílu a provozní rozsah. Displej ukazuje zbývající energii v reálném čase: To vám dává půl dne až celý den nepřetržité práce v závislosti na použitém nástroji. Ultra lithiové baterie jsou vybaveny "inteligentním" systémem nabíjení. Baterie lze dobíjet kdykoliv. Kromě toho, pokud není používána po dobu 4 po sobě jdoucích dnů, baterie se vybije automaticky pro optimální skladování a dlouhou životnost. Po nejméně 800 plných nabíjecích cyklů je kapacita baterie minimálně 80% své původní kapacity, což v žádném případě nesníží výkon baterie.

Výkon a bezpečnost

Treelion jsou nejsilnější zahradnické nůžky na trhu. Jsou určeny především pro práci v ovocných sadech a v podobných intenzivních porostech stromů, ale komfort práce a výkon ocení i menší uživatelé. Bezpečnostní režim ( zavření nožů) se automaticky aktivuje po jedné minutě nečinnosti nůžek - Patent Pellenc.

Tři provozní režimy u Pellenc Treelion

Progresivní režim - Patent Pellenc - pro přesnou práci : Tento režim umožňuje noži sledovat pohyb prstu na spoušti, tj. střih se řídí pohybem prstu Pulzní režim - Patent Pellenc - pro rychlý a opakovaný střih : Tento režim umožňuje naprogramovat úhel otevření nože v závislosti na průměru dřeva. Otevřený režim - Patent Pellenc: Tento režim umožňuje přepnout ze středního otevření do širokého otevření jediným stisknutím oranžovéspouště.

Všestrannost Pellenc Treelion

Můžete nastavit překrytí nože bez použití nářadí: 6 poloh - Patent Pellenc. Můžete nastavit úhel otevření nože bez použití nářadí: 5 poloh - Patent Pellenc.

Model

Výkon

Délka

Max. střih

Max. rozevření

Hmotnost

Treelion M45

Treelion M45

Treelion D45-700

Treelion D45-700

Treelion D45-900

Treelion D45-900

Treelion D45-1500

Treelion D45-1500

320 W

320 W

320 W

320 W

21 cm

70 cm

90 cm

150 cm

45 mm

45 mm

45 mm

45 mm

65 mm

65 mm

65 mm

65 mm

0,945 kg

1,6 kg

1,7 kg

1,9 kg

13 z 4 modelů