Y-CZ s.r.o., Neplachov

Y-CZ s.r.o.

AdresaNeplachov 129 , 373 65 Dolní Bukovsko

Telefon725 720 824

E-mailzamecnik@yanmar.cz

Webwww.yanmar.cz

Prodejce značek

Yanmar

Yanmar

V České a Slovenské republice zastupujeme značku YANMAR.

Společnost YANMAR je vedoucím světovým výrobcem malých zemědělských strojů, špičkový dieselových motorů pro zemědělské, průmyslové i námořní použití a známých stavebních strojů. Veškerá produkce jak jednotlivých komponent, tak i celých strojů je situovaná v Japonsku. Nejen díky tomu je zajištěna nejvyšší kvalita dodávaných strojů a dílů.

Originální náhradní díly

Aby byl zajištěn stabilní výkon a dlouhá životnost Vašeho traktoru YANMAR, je nutné používat originální náhradní díly. To samé platí i pro opravy a údržby traktorů YANMAR. Dostupnost náhradních dílů je zajištěna propracovaným logistickým systémem. Veškeré náhradní díly se nacházejí ve skladech v Kobe v Japonsku. Odtud jsou dopravovány letecky do Evropské centrály v Amsterdamu a pak dále do celé Evropy. Díky tomu Vám budou náhradní díly vždy rychle k dispozici.

Kvalitní autorizovaný servis

Rychlost, spolehlivost a dostupnost jsou základními atributy efektivního zákaznického servisu. Kvalitní diagnostika závad pomocí nejmodernějších technologií významně snižuje náklady na opravu i ztráty z prostojů. Naši servisní technici jsou připraveni rychle vyrazit ke vzniklé závadě. V případě závažnějších problému mají navíc k dispozici vlastní technickou podporu přímo napojenou na výrobce.
Všichni servisní technici jsou průběžně vzděláváni přímo u výrobce. K dispozici mají komplexní technickou knihovnu s informacemi na všechny do Evropy oficiálně dodávané stroje. Díky dostatku servisních informací je tak možné významně zvýšit přesnost diagnostiky a rychlost a efektivitu oprav.
Po celé Evropě je síť‘ servisních zastoupení. Je jedno, kde se právě nacházíte. Vždy najdete někde v okolí servis YANMAR s vyškolenými pracovníky, tak aby byla zaručena kvalita práce.