Řetězové pily Pellenc Selion Pole

  • Úvod
  • Řetězové pily Pellenc Selion Pole

S výkonem větším než benzínový motor o 30 ccm (odpovídá 1200 W) dosahuje Selion Pole na pevné nebo teleskopické tyči čistý a přesný řez díky standardní montáži řetězů OREGON 1 ", speciálně konstruovaných pro přesné řezání. Extrémně lehké, vybavené +90 ° / -45 ° flexibilní hlavou, Selion Pole umožňují vertikální a horizontální řezání, a to i na úpatí stromu. Ultra lehká vodící lišta řetězu Pellenc z kompozitních materiálů dává pile torzní pružnost a zabraňuje poškození v případě náhodného skřípnutí.

Stejně jako u ručních pil Pellenc, Selion Pole umožňuje vychutnat si tyto technologické inovace: Automatické napínání řetězu - Patent Pellenc , zatahovací klíč - Patent Pellenc, elektronické řízení průtoku oleje - Patent Pellenc. Stejně jako u všech ostatních produktů Pellenc, Selion Pole těží z velkokapacitní technologie Ultra-Lithiové baterie a zaručuje tichý provoz bez zápachu a rekordní provozní dobu.

Velkokapacitní lithium-iontové baterie u Pellenc Selion Pole

Bez ohledu na to, který model použijete, Ultra Lithiové baterie poskytují konstantní sílu a provozní rozsah. Displej ukazuje zbývající energii v reálném čase: To vám dává půl dne až celý den nepřetržité práce v závislosti na použitém nástroji. Ultra lithiové baterie jsou vybaveny "inteligentním" systémem nabíjení. Baterie lze dobíjet kdykoliv. Kromě toho, pokud není používána po dobu 4 po sobě jdoucích dnů, baterie se vybije automaticky pro optimální skladování a dlouhou životnost. Po nejméně 800 plných nabíjecích cyklů je kapacita baterie minimálně 80% své původní kapacity, což v žádném případě nesníží výkon baterie.

Automatické napnutí řetězu u Pellenc Selion Pole

SELION Pole a teleskop jsou jednoduché na používání Napnutí řetězu je automatické: když nasadíte lištu a řetěz, uslyšíte cvaknutí a můžete si být jisti, že řetěz je správně napnutý. Při potřebě dotažení řetězu během používání jednoduše uvolněte integrovaný klíč: řetěz se dopne automaticky - Patent Pellenc.

Integrovaný zatahovací klíč

Montáž a demontáž lišty a řetězu je velmi jednoduchá. Žádný další klíč není zapotřebí, protože vše se děje prostřednictvím integrovaného výsuvného klíče - Patent Pellenc.

Otočná hlava

Otočná hlava s rozsahem +90 ° / -45 ° umožňuje nástroj snadno přizpůsobit pracovnímu prostředí.

Řízení průtoku oleje

Selion Pole a teleskop šetří olej. Elektronická kontrola množství oleje prořezávacích pil Selion ve spojení s peristaltickým čerpadlem umožňuje ušetřit asi 30% oleje v porovnání s prořezávacími pilami se spalovacím motorem. Zde je spotřeba oleje řízena v závislosti na spotřebě energie.

Model

Výkon

Délka

Lišta

Řetěz

Hmotnost

Selion Pole P130

Selion Pole P130

Selion Pole P180

Selion Pole P180

Selion Pole T150/200

Selion Pole T150/200

Selion Pole T220/300

Selion Pole T220/300

1200 W

1200 W

1200 W

1200 W

130 cm

180 cm

150-200 cm

220-300 cm

25 cm

25 cm

25 cm

25 cm

Oregon 1/4''

Oregon 1/4''

Oregon 1/4''

Oregon 1/4''

2,7 kg

2,8 kg

2,9 kg

3,4 kg

13 z 4 modelů