Profesionální akumulátorové zahradní nářadí Pellenc

Profesionální akumulátorové zahradní nářadí Pellenc

Velkokapacitní lithium-iontové baterie

Bez ohledu na to, který model použijete, Ultra Lithiové baterie poskytují konstantní sílu a provozní rozsah. Displej ukazuje zbývající energii v reálném čase: To vám dává půl dne až celý den nepřetržité práce v závislosti na použitém nástroji. Ultra lithiové baterie jsou vybaveny "inteligentním" systémem nabíjení. Baterie lze dobíjet kdykoliv. Kromě toho, pokud není používána po dobu 4 po sobě jdoucích dnů, baterie se vybije automaticky pro optimální skladování a dlouhou životnost. Po nejméně 800 plných nabíjecích cyklů je kapacita baterie minimálně 80% své původní kapacity, což v žádném případě nesníží výkon baterie. 
Dodává se s ergonomickým postrojem, který může být perfektně upraven podle vašeho tvaru a velikosti. Pellenc baterie byly navrženy s cílem usnadnit vaše každodenní úkoly a dát větší autonomii a svobodu při vaší práci. Ultra Lithium Baterie také chrání životní prostředí, lithium-iontová baterie je z 80% recyklovatelná. Ultra Lithiové baterie přichází v několika modelech (podrobnosti viz následující stránky). Použití ultra velkokapacitní technologie Ultra Lithiové baterie zaručuje provoz bez znečištění, bez zápachu a s rekordním provozním rozsahem.

Fukar Airion

Fukar AironFukar Airion je velmi lehký profesionální nástroj o váze 2,6 kg. Velmi snadno ovladatelný, bez gyroskopického efektu. Jeho mimořádně tichý chod je ideální pro práci v citlivých oblastech (pouze 80 dB). Ergonomické a pohodlné uchopení díky nové generaci soft touch materiálu. Je velmi dobře vyvážen, přirozeně se naklání směrem k zemi pro lepší uživatelský komfort. Jeho hladký a zaoblený obrys podporuje dobré proudění vzduchu.
Ruční fukar Airion má všechny výhody benzínových fukarů (výkon, účinnost), ale bez negativ spalovacích motorů. Díky napájení lithium-iontovou baterií Pellenc nevytváří CO2 emise. Pellenc doporučuje pro použití ručního fukaru Airion baterii ULiB 1100.

Křovinořez Exelion

Křovinořez ExelionExcelion je křovinořez a vyžínač trávy najednou: multifunkční hlava vyvinutá firmou Pellenc může být vybavena dle vašich potřeb buď kovovými noži nebo speciálně vyvinutou polyamidovou, vysoce odolnou strunou Pellenc. Výměna sekacích nástrojů se provádí bez použití nářadí. Excelion váží jen polovinu toho, co křovinořez se spalovacím motorem. Je vybaven plně nastavitelnou rukojetí, flexibilní hlavou a teleskopickým systémem. To vše usnadňuje sekání příkopů a svahů. Můžete přizpůsobit nástroj přesně vašim požadavkům pro optimální pracovní pohodlí.
4-rychlostní volič (k dispozici výhradně u nástrojů Pellenc) umožňuje optimalizovat otáčky sekací hlavy. Tichý, rychlý a velmi lehký – tyto vlastnosti křovinořezu Excelion ocení každý profesionální uživatel. Stejně jako u ostatních produktů Pellenc je Excelion napájen technologií Ultra-Lithiové baterie s extrémně velkou kapacitou. To umožňuje nulové emise, ekologicky šetrný provoz a rekordní provozní dobu.

Selion Pole řetězové pily

Selion Pole řetězové pilyS výkonem větším než benzínový motor o 30 cm3 (odpovídá 1200 W) dosahuje Selion Pole na pevné nebo teleskopické tyči čistý a přesný řez díky standardní montáži řetězů OREGON 1/4", speciálně konstruovaných pro přesné řezání. Extrémně lehké, vybavené flexibilní hlavou, Selion Pole umožňují vertikální a horizontální řezání, a to i na úpatí stromu. Ultra lehká vodící lišta řetězu Pellenc z kompozitních materiálů dává pile torzní pružnost a zabraňuje poškození v případě náhodného skřípnutí.
Stejně jako u ručních pil Pellenc, Selion Polo umožňuje vychutnat si tyto technologické inovace: Automatické napínání řetězu - Patent Pellenc , zatahovací klíč - Patent Pellenc, elektronické řízení průtoku oleje - Patent Pellenc. Stejně jako u všech ostatních produktů Pellenc, Selion Pole těží z velkokapacitní technologie Ultra-Lithiové baterie a zaručuje tichý provoz bez zápachu a rekordní provozní dobu.

Ruční řetězové pily

Ruční řetězové pilyS bezkonkurenčním poměrem výkon/hmotnost a standardní montáží OREGON 1/4'' řetězu, speciálně určeného pro prořezávání, pracují ruční řetězové pily Selion C20 a M12 čistě a precizně. Extrémně lehká a pevná lišta řetězu Pellenc z oceli a kompozitních materiálů dává vynikající torzní stabilitu a pružnost v případě zaseknutí či uvíznutí řetězu, čímž zabraňuje poškození. Zárukou spolehlivosti a malé hmotnosti je absence spojky a redukční převodovky. Všechny řetězové pily Selion mají přímý pohon pastorku řetězu, což zvyšuje odolnost.
Řetězové pily Pellenc využívají patentované technologické inovace Pellenc. Propracovaný systém napínání řetězu - Patent Pellenc- zajišťuje vždy správné napnutí řetězu a uživatel nemusí přemýšlet nad správným napnutím řetězu. Toto napnutí se nastavuje pomocí integrovaného zatahovacího klíče - Patent Pellenc - což je užitečné pro napínání řetězu během provozu.
Elektronické ovládání průtoku oleje mazání řetězu - Patent Pellenc - spotřeba oleje je řízena v závislosti na spotřebě energie. Pro vaši bezpečnost jsou řetězové pily vybaveny elektronickým bezpečnostním senzorem - Patent Pellenc - v případě pádu nebo zpětného rázu okamžitě zapne elektrickou brzdu řetězu. V porovnání s benzínovým řetězovými pilami ušetříte až 30% oleje a prodloužíte životnost řetězu.
Stejně jako u všech ostatních produktů Pellenc, Selion těží z velkokapacitní technologie Ultra-Lithiové baterie a zaručuje tichý provoz bez zápachu a rekordní provozní dobu.

Nůžky na živé ploty Helion

Nůžky na živé ploty HelionVšechny nůžky na živé ploty Helion, ať už jde o modely tyčové, teleskopické nebo univerzální, zlepšují pracovní podmínky. Jsou extrémně lehké (3-4 kg) díky použití revolučního motoru 1200 W, který byl vyvinut firmou Pellenc. 4-rychlostní přepínač umožňuje přizpůsobit rychlost řezu.
Pro snadnou manipulaci při vertikálním řezání je u modelů Pole a teleskopických modelů otočná hlava +90 st. / -45 st., zatímco na modelu Univerzal je otočné madlo + / -90 st.

Zahradnické nůžky Treelion

Zahradnické nůžky TreelionHlavním rysem nůžek Treelion je schopnost pracovat v progresivním režimu pro přesné stříhání nebo v pulzním režimu (plné nebo poloviční rozevření) pro rychlejší stříhání. Nůžky Treelion jsou vybaveny stříhací hlavou firmy PRADINES, která je známá po celém světě pro svoji kvalitu ostří. Dvojitý spouštěcí systém Pellenc Patent umožňuje obsluze přejít ze středního rozevření k širokému rozevření jediným stisknutím a tím zvýšit rychlost práce a snadnost použití.
Zahradnické nůžky Treelion se prodávají se sadou pro připojení k Ultra-lithiové baterii. Treelion je k dispozici v několika provedeních: tradiční kapesní model a několik obouručních a modely pro práci v husté vegetaci nebo na dálku. Stejně jako u všech ostatních produktů Pellenc, těží i Treelion z výhody velkokapacitní technologie Ultra-Lithiové baterie a zaručuje neznečišťující provoz a rekordní provozní dobu.

Kultivátor Cultivion

Kultivátor CultivionS Cultivion je kypření a plení, provzdušňování půdy, setí, hnojení, odstraňování kořenů, ořezávání okrajů a mísení půdy radost. Díky své lehké konstrukci, stabilitě a malým rozměrům je Cultivion velmi snadno ovladatelný a lze jej použít i v složitých výsadbách s největší lehkostí. Cultivion lze použít na libovolném typu půdy: na suché, kamenité nebo volné půdě. Nástroj je velmi robustní a má vynikající poměr výkon / hmotnost. Tento elektrický kultivátor zlepší vaše pracovní podmínky , protože váží jen 3,1 kg, což je nejlehčí nástroj svého druhu. Cultivion je vybaven nastavitelnou přední rukojetí, kterou lze nastavit tak, aby úchop vyhovoval vašim potřebám. Navíc v nepřetržitém režimu můžete pracovat bez stisknuté spouště.
K dispozici ve standardu s dvěma pracovními nástroji vybavenými ozubeným ostřím o pracovní šířce 16 cm nebo 22 cm. Pracovní ostří můžete snadno zaměnit a to díky systému rychlé výměny nástroje Patent Pellenc. Kromě toho existuje 9 stupňů nastavení úhlu pracovního ostří nástroje v závislosti na typu terénu. Tím, že nabízí různé úhly ozubeného ostří, Cultivion umožňuje pracovat v hloubce i na povrchu. Cultivion těží z velkokapacitní technologie Ultra-Lithiové baterie a zaručuje tichý provoz bez zápachu a rekordní provozní dobu.

 

Dovozce akumulátorového nářadí Pellenc do ČR a SR

ADACOM, s.r.o.
17. listopadu 51/1916, 251 01 Říčany u Prahy
Telefon: 323 602 903; E-mail: info@adacom.cz
www.pellenc.cz