Nůžky na živé ploty Pellenc Helion

  • Úvod
  • Nůžky na živé ploty Pellenc Helion

Všechny nůžky na živé ploty Helion, ať už jde o modely tyčové, teleskopické nebo univerzální, zlepšují pracovní podmínky. Jsou extrémně lehké (3-4 kg) díky použití revolučního motoru 1200 W, který byl vyvinut firmou Pellenc. 4-rychlostní přepínač umožňuje přizpůsobit rychlost řezu.

Pro snadnou manipulaci při vertikálním řezání je u modelů Pole a teleskopických modelů otočná hlava +90° / -45°, zatímco na modelu Univerzal je otočné madlo +/- 90°.

Perfektní kvalita řezu Pellenc Helion s vyměnitelnými řeznými hlavami

Každý model Helion můžete vybavit řeznou hlavou s různým záběrem: 51 cm, 63 cm (k dispozici také s deflektorem jako model 63 D) a 75 cm. Všechny tyto řezné hlavy jsou univerzální, což znamená, že mohou být namontovány na každém modelu Helion Pellenc a jsou snadno zaměnitelné. Stejně jako u všech ostatních produktů Pellenc, Helion těží z velkokapacitní technologie Ultra-Lithiové baterie a zaručuje tichý provoz bez zápachu a rekordní provozní dobu.

Muší váha

Helion od Pellenc jsou nejlehčí profesionální plotostřihy na světě! Díky své nízké hmotnosti 3 až 4,4 kg zaručuje komfort při práci a tím zvyšuje ziskovost a snižuje bolesti pohybového aparátu. Rekordně nízká hmotnost je umožněna díky použití vysoce kvalitních materiálů: kompozitní uhlík a magnezium.

Antiblokovací systém

Pokud je lišta zachycena v porostu, exkluzivní elektronické zařízení Pellenc Patent obrátí směr otáčení motoru a umožní uvolnění. Lišta proto může automaticky pracovat volně, snadno a bezpečně.

Rychlý přepínač

Montáž a demontáž řezné lišty značně usnadňuje rychlý přepínač. Systém umožňuje rychlou montáž a demontáž lišty. Pro výměnu lišty budete potřebovat méně než 1 minutu 
Závěsný systémPro optimalizaci práce Helion Pole a Helion teleskop, Pellenc vyvinul exkluzivní nosný systém Pellenc Patent. Toto zařízení vám umožní pracovat s maximální lehkostí, větším pohodlím a maximální flexibilitou použití.

Volič rychlosti

Helion je vybaven 4 stupňovým přepínačem, kterým volíte rychlost kmitů podle podmínek práce. Zvolený stupeň je vizuálně indikován LED diodou.

Velkokapacitní lithium-iontové baterie u Pellenc Helion

Bez ohledu na to, který model použijete, Ultra Lithiové baterie poskytují konstantní sílu a provozní rozsah. Displej ukazuje zbývající energii v reálném čase: To vám dává půl dne až celý den nepřetržité práce v závislosti na použitém nástroji. Ultra lithiové baterie jsou vybaveny "inteligentním" systémem nabíjení. Baterie lze dobíjet kdykoliv. Kromě toho, pokud není používána po dobu 4 po sobě jdoucích dnů, baterie se vybije automaticky pro optimální skladování a dlouhou životnost. Po nejméně 800 plných nabíjecích cyklů je kapacita baterie minimálně 80% své původní kapacity, což v žádném případě nesníží výkon baterie.

Model

Výkon

Šíře pracovního záběru

Rozteč zubů

Rozměry (dxšxv)

Hmotnost

Helion Universal

Helion Universal

Helion Universal s deflektorem

Helion Universal s deflektorem

Helion Pole

Helion Pole

Helion Telescopic

Helion Telescopic

1200 W

1200 W

1200 W

1200 W

51 / 63 / 75 cm

51 / 63 / 75 cm

51 / 63 / 75 cm

51 / 63 / 75 cm

33 mm

33 mm

33 mm

33 mm

1100x220x170 mm

1100x220x170 mm

1780x300x200 mm

2420x300x200 mm

3,0 kg

3,1 kg

3,9 kg

4,1 kg

13 z 4 modelů