Kompaktní traktory Yanmar GK

  • Úvod
  • Kompaktní traktory Yanmar GK

Výkon v kompaktním provedení

Traktory YANMAR GK jsou nejmenší z rodiny Yanmar. Jejich kompaktní rozměry ovšem neznamenají ústupky. Traktory modelová řada GK nabízejí veškerou traktorovou výbavu a jsou stejně výkonné a všestranné jako větší modely. Modelová řada GK je první z nových modelových řad zaměřených a vyvinutých speciálně pro evropský trh. Vyberte si ze dvou modelů (GK 160 a 200) o síle 16 a 20 koňských sil ten správný stroj, který odpovídá Vašim nárokům a požadavkům.

Modelová řada GK je další výsledek snažení společnosti o významný přínos v oblasti řešení problémů malých farmářů po celém světě. Díky několika desítkám let zkušeností s vývojem a výrobou traktorů nabízí nyní YANMAR novou modelovou řadu, která předčí Vaše očekávání. Přesvědčte se sami o japonské konstrukční kvalitě. Sami hned zjistíte, jak moc jsou traktory YANMAR zaměřeny na Vaše každodenní potřeby. Stačí se jen na chvíli posadit za volant těchto technicky vyspělých strojů. Je na čase, abyste si začali užívat práce – s YANMAREM.

Síla v kompaktním provedení Yanmar GK

Traktory YANMAR GK v sobě skrývají dostatek výkonu, abyste mohli vykonávat veškerou práci pohodlně a v klidu. I přes extrémně kompaktní stavbu jsou traktory velmi robustní. Díky výkonným motorům a optimálnímu rozložení váhy a přenosu síly na podklad Vás překvapí, co všechno jsou traktory YANMAR schopné zvládnout. To vše při zachování vynikající obratnosti a pohodlnému ovládání.Modelová řada GK je další výsledek snažení společnosti o významný přínos v oblasti řešení problémů malých farmářů po celém světě. Díky několika desítkám let zkušeností s vývojem a výrobou traktorů nabízí nyní YANMAR novou modelovou řadu, která předčí Vaše očekávání. Přesvědčte se sami o japonské konstrukční kvalitě. Sami hned zjistíte, jak moc jsou traktory YANMAR zaměřeny na Vaše každodenní potřeby.

Traktory GK jsou vybaveny tříbodovým závěsem s maximální zvedací kapacitou 550 kg. Tím se z nich stávají velmi efektivní a výkonné stroje. Úsporné dieselové motory YANMAR jím dodávají sílu. Přitom jsou tiché a klidné.

Síla motoru je přenášena na kola velmi účinnou převodovkou. Díky perfektnímu rozložení váhy je tato síla efektivně přenesena i na podložku. Vynikající trakce je toho důkazem. Proto je možné používat traktory YANMAR GK s různými přípojnými zařízeními pro práci v zemědělství, na zahradě i v obci.

Nejkompaktnější YANMAR traktor na trhu zvládne i zdánlivě nemožné úkoly. Využijte toho a uvidíte, že vše půjde snadněji. Stačí se jen na chvíli posadit za volant těchto technicky vyspělých strojů.

Motory YANMAR TNV s přímým vstřikováním

Motory traktorů modelové řady GK jsou vybaveny systémem přímého vstřikování. Proto jsou nové Motory YANMAR TNV tak výkonné. Poskytují více výkonu při výrazně nižší spotřebě paliva. V tomto kompaktním provedení Vám přinášejí maximální efektivitu a zároveň šetrnost k životnímu prostředí.

Bohatá standardní výbava Yanmar GK

Traktory YANMAR GK jsou dále standardně vybaveny následujícím prvky pokročilé traktorové výbavy.

  • Posilovač řízení
  • Řadič směru jízdy pod volantem (reverzační páka)
  • Pohon všech kol
  • Silná pracovní světla
  • Jednodílný kryt motoru pro lepší přístup

Model

Motor

Zdvihový objem

Chlazení

Výkon motoru

Jmenovité otáčky

Řízení

Převodovka

Rychlost

Brzdy

Světlá výška

Celková délka

Celková šířka

Celková výška

Hmotnost s bezpečnostním rámem

GK160

GK160

GK200

GK200

Yanmar 3TNV70 diesel

Yanmar 3TNV76 diesel

853 ccm

1115 ccm

vodou

vodou

max. 15,6 k.

max. 20,5 k.

2400 ot./min.

2400 ot./min.

hydraulické s posilovačem

hydraulické s posilovačem

4 stupně řazené mechanicky

4 stupně řazené mechanicky

vpřed 0,50-12,14 / vzad 0,40-6,31 km/h

vpřed 0,50-12,14 / vzad 0,40-6,31 km/h

mechanické, diskové v olejové lázni

mechanické, diskové v olejové lázni

dle pneu 217-262 mm

dle pneu 217-262 mm

2460 mm

2460 mm

dle pneu 1049-1060 mm

dle pneu 1049-1060 mm

dle pneu 2316-2361 mm

dle pneu 2316-2361 mm

dle pneu 590-615 kg

dle pneu 595-620 kg