Fukar Pellenc Airion

  • Úvod
  • Fukar Pellenc Airion

Fukar Airion je velmi lehký profesionální nástroj o váze 2,6 kg. Velmi snadno ovladatelný, bez gyroskopického efektu. Jeho mimořádně tichý chod je ideální pro práci v citlivých oblastech (pouze 80 dB). Ergonomické a pohodlné uchopení díky nové generaci soft touch materiálu. Je velmi dobře vyvážen, přirozeně se naklání směrem k zemi pro lepší uživatelský komfort. Jeho hladký a zaoblený obrys podporuje dobré proudění vzduchu.

Ruční fukar Airion má všechny výhody benzínových fukarů (výkon, účinnost), ale bez negativ spalovacích motorů. Díky napájení lithium-iontovou baterií Pellenc nevytváří CO2 emise. Pellenc doporučuje pro použití ručního fukaru Airion baterii ULiB 1100.

Velkokapacitní lithium-iontové baterie pro Pellenc Airion

Bez ohledu na to, který model použijete, Ultra Lithiové baterie poskytují konstantní sílu a provozní rozsah. Displej ukazuje zbývající energii v reálném čase: To vám dává půl dne až celý den nepřetržité práce v závislosti na použitém nástroji. Ultra lithiové baterie jsou vybaveny "inteligentním" systémem nabíjení. Baterie lze dobíjet kdykoliv. Kromě toho, pokud není používána po dobu 4 po sobě jdoucích dnů, baterie se vybije automaticky pro optimální skladování a dlouhou životnost. Po nejméně 800 plných nabíjecích cyklů je kapacita baterie minimálně 80% své původní kapacity, což v žádném případě nesníží výkon baterie.

Výkon max. 750 W
Průtok vzduchu 730 m3/h
Max. průtok vzduchu bez trysky 880 m3/h
Rychlost proudění vzduchu 61 m/s
Délka nepřetržitého provozu 3-5 h s baterií ULiB 1100
Hmotnost 2,6 kg